Nadchodzące targi branżowe

Targi branżowe 2020

 

3-5 III 2020 IntraLog Poland

W dniach 3-5 marca 2020 r. odbędą się po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Targi branżowe 2020Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Mają one stać się kompleksową platformą wymiany doświadczeń, prezentowania nowatorskich rozwiązań i nawiązywania relacji biznesowych dla wiodących dostawców technologii i usług w intralogistyce.
Każdy sektor oczekujący szybkiej realizacji zlecenia przy jednoczesnej minimalizacji kosztów będzie miał możliwość zaprezentowania swoich produktów użytkownikom końcowym.
Targi branżowe 2020Targi IntraLog Poland odbywają się równolegle z IV Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Połączenie tych wydarzeń jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy, promocji najnowszych rozwiązań magazynowych oraz do nawiązania nowych, cennych relacji biznesowych.

Informacje i rezerwacja: intralogpoland.pl

22-23 IV 2020 Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Kolejna edycja Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX odbędzie się w dniach 22 i 23 kwietnia 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi branżowe 2020Targi TRANSPORTEX są okazją do nawiązania wartościowych relacji, poznania nowości w branży transportu i spedycji, jak również zaprezentowania swojej firmy wraz z produktami i usługami, które oferuje.
Dla kogo targi? Organizatorzy zapraszają dyrektorów i właścicieli firm transportowych, przewoźników, producentów i dystrybutorów poszukujących rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych, właścicieli taboru transportowego, spedytorów, przedstawicieli firm kurierskich, kierownictwo portów i terminali przeładunkowych, dostawców usług logistycznych oraz inwestorów.
Targi branżowe 2020Równocześnie z Targami Transportu i Spedycji odbędzie się Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.

Więcej informacji na stronie: exposilesia.pl 

Tutaj przeczytasz o innym źródle wiedzy o nowoczesnej logistyce: << Logistyka w magazynie, nowe rozpracowanie>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *